Skip to content
Loading
REZERVUJTE SI POKOJ
HOTEL RADNICE

Restaurace

Restaurace Hotelu Radnice přináší jedinečný kulinářský zážitek v srdci Liberce. Nyní můžete vychutnat naše gurmánské pokrmy pohodlně z domova díky naší nově zavedené službě vlastního rozvozu. Ať už jste kdekoli v Liberci, Vaši objednávku Vám s radostí doručíme přímo k Vám.

Naše kuchyně je otevřena každý všední den od 11:00 do 14:00, nabízíme široký výběr jídel české i mezinárodní kuchyně připravených z čerstvých a kvalitních surovin. Objednávky přijímáme telefonicky na čísle ?a href=“tel:+420 602 222 365″>+420 602 222 365, a to již od 8:00 ráno. Těšíme se na Vaši objednávku a příležitost přivítat Vás u nás v restauraci.

**Restaurace Hotelu Radnice** – místo, kde se snoubí prvotřídní kuchyně a skvělá obsluha. Nabízíme nádherné prostředí ideální pro rodinné oslavy, svatební hostiny, firemní večírky, nebo jen tak pro posezení s přáteli. V naší hotelové restauraci pro Vás máme připravené lahůdky, které uspokojí jak milovníky tradiční české kuchyně, tak i ty, kteří dávají přednost exotickým mezinárodním chutím.

Přijďte se přesvědčit o kvalitě našich služeb a nechte se hýčkat výběrem z našeho menu, které je sestaveno s ohledem na sezónnost a svěžest ingrediencí. V Restauraci Hotelu Radnice najdete nejen vynikající jídlo, ale i příjemnou atmosféru, která Váš zážitek jen umocní.
KONTAKTY