Skip to content
Loading
REZERVUJTE SI POKOJ
Prohlédněte si náš hotel

Galerie

Vítejte v galerii Hotelu Radnice – Vašem okénku do světa pohodlí a elegance, který nabízíme. Prohlédněte si s námi každý kout hotelu, abyste si mohli lépe představit svůj pobyt u nás.

Hotel
Ponořte se do atmosféry našeho hotelu prostřednictvím pečlivě vybraných fotografií, které zobrazují jeho jedinečnou architekturu a okouzlující prostředí. Od prvního kroku přes naše dveře až po relaxační chvíle v našich společných prostorách – každý detail byl navržen s myšlenkou na Váš komfort.

Pokoje
Projděte si galerii našich pokojů, kde každý nabízí unikátní kombinaci stylu, pohodlí a funkčnosti. Od standardních pokojů až po luxusní apartmá – objevte prostor, který nejlépe vyhovuje Vašim potřebám a přání.

Restaurace
Nahlédněte do naší restaurace, kde se snoubí chuť s elegancí. Fotografie Vám přiblíží atmosféru našeho gastronomického zařízení, kde každé jídlo je příběhem a každý pokrm mistrovským dílem našich kuchařů.

Recepce
První dojem je vždy nejdůležitější. Prohlédněte si, jak Vás naše přátelské recepční přivítají ve světlém a moderně zařízeném prostoru recepce, který je srdcem hotelu a odráží naši filozofii pohostinnosti.

Každá fotografie v naší galerii je oknem do světa, který v Hotelu Radnice pečlivě vytváříme pro Vás – naše hosty. Těšíme se, že Vás přivítáme, abyste tyto momenty mohli prožít na vlastní kůži.

-